Упис у другу, трећу или продужену завршну годину

Уписивање студената ће се обавити по извршеном рангирању за буџет. Коначна ранг листа ће бити објављена 12. октобра 2019. до 10 часова.

Услов за упис у наредну школску годину је да су намирене све обавезе које је студент имао током последње уписане године.

Упис у другу и трећу годину на терет буџета

Студенти који су стекли право на финансирање из буџета треба да дођу и упишу 2019/2020. школску годину у ПОНЕДЕЉАК, 14. октобра.
Упис се врши на шалтеру студентске службе од 09 до 13 часова. Потребно је да студенти предају:

• Индекс
  • Образац за избор и пренос предмета
  • Образац ШВ-20 (попуњен у два примерка и без слике)

Обрасци се добијају у школи, студент не мора да дође лично, али особа која ће донети документа треба да зна неопходне податке за попуњавање образаца, нарочито ШВ-20.
Ко се не упише сматраће се да је одустао!

Упис за студенте који плаћају школарину је у следећим терминима:

• Упис у ДРУГУ годину студија – уторак и среда (15. и 16. октобар)
  • Упис у ТРЕЋУ годину студија – четвртак и петак (17. и 18. октобар)

• Индекс
  • Образац за избор и пренос предмета
  • Образац ШВ-20 (попуњен у два примерка и без слике)
  • Доказ о уплати школарине

За све они који не поднесу документацију у наведеним терминима биће одређени нови датуми за упис.

Препоручујемо студентима који уписују апсолвентски стаж да избегавају гужву и не долазе у горе наведеним терминима.

Школска година за апсолвенте износи 10.000 динара а пренос сваког неположеног предмета износи 3.000,00 динара. Пренос неоцењене стручне праксе, пројектног и дипломског рада се не плаћа. Студент који је током треће године био на буџету а прву у другу годину студија  није обнављао, прву продужену завршну годину не плаћа – има статус студента на буџету.